субота, 16 липня 2022 р.

Правила дорожнього руху знай - життя зберігай

                                                                                         Дорожній рух - це швидкість в плині часу.

                                                                                 Дорожній рух - це зручність для людини,

                                                                                 Та небезпечний він без правил строгих,

                                                                                           І пам'ятати слід щоднини.

Зараз наш світ дуже важко уявити без автотранспорту. Мільйони людей на нашій планеті мають власні легкові автомобілі, які полегшують їх повсякденне життя, роблять його більш комфортним та зручним. Багато водіїв та пішоходів не дотримуються правил дорожнього руху і на дорогах трапляється  велика кількість аварій. Саме тому, щоб зберегти своє життя і здоров'я, кожна людина повинна чітко усвідомлювати, яке значення для неї мають правила дорожнього руху і обов'язково їх вивчати, а також дотримуватись у повсякденному житті.

З метою поліпшення роботи із запобіганням дитячого  дорожньо - транспортному травматизму, формування навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому у Войнихівській сільській бібліотеці  зібрались дітлахи, для яких була проведена гра-вікторина "Правила дорожнього руху знай - життя зберігай".  Діти залюбки пограли у вікторину для дорожніх ерудитів, отримали змістовні знання про світлофор, його призначення, правила поведінки на дорогах, деякі дорожні знаки та правила користування громадськик транспортом. Всі з задоволенням помандрували шляхами пізнавальних ігор.
  

Немає коментарів:

Дописати коментар

Одягни вишиванку, Україно моя! Йде на свято вся сім'я!  Сьогодні, коли ми вдягаємо цю чудову річ, ми вшановуємо  не лише красу й традиці...