пʼятниця, 14 жовтня 2022 р.

 
А ми тую козацькую славу збережемо

14 жовтня, у християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, українці святкують День захисників і захисниць України. Датою свята не випадково обрано саме 14 жовтнч, адже цього дня відзначають також День українського козацтва, символом якого була Богородиця.

Це ще одна можливість подякувати усім, хто боронить рідну землю від загарбників та дозволяє цивільним робити свої повсякденні справи. 

Дорогі наші захисники України! Ми вдячні вам за мужність, силу, витривалість, патріотизм. За те, що ви ціною свого здоров'я та життя бороните кордони України та захищаєте її інтереси; твердо тримаєте позиції та відбиваєте напади ворогів, щоб ми могли жити в затишних оселях та працювати. Ви робите все можливе, щоб ми мали можливість жити в мирній, заможній, вільній країні.

Нехай Господь єднає Україну в мирі та злагоді! Нехай ангели оберігають вас від небезпеки і повертають живими додому з перемогою.

Немає коментарів:

Дописати коментар

  День вишиванки єднає українців У культурі практично будь - якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традиці...