понеділок, 20 березня 2023 р.Кожен вірш цієї весни - це частинка української історії.

21 березня - Всесвітній день поезії. Поезія - це музика душі, найдавніший духовний скарб людства. Вона втамовує душевну спрагу, пробуджує в людині радість життя, любов до краси. Поезія живе і житиме, доки людське серце наповнюватимуть найтонші і найглибші почуття.

День поезії покликаний об'єднати усіх людей, відданих віршам.  Поезія завжди єднає!  У цьому переконались на Святі Поезії у Войнихівській сільській бібліотеці. На поетичну вітальню "З любов'ю до України" прийшли люди, які люблять слухати поетичне слово і ті, що пишуть  прекрасну поезію і прозу. Учасники заходу охоче радували  своїми віршами. Присутні з нетерпінням чекали кожного, хто читав свої чарівні та зворушливі вірші.  А це талановиті люди:  Микола Назаренко, Валентина Якубенко, Людмила Павлик,  Мотрона Барабаш, Людмила Фенько, Григорій Сердюк  Всі побажали їм великої творчої наснаги .Зустріч пройшла в дуже теплій і дружній атмосфері.

.
Немає коментарів:

Дописати коментар

  День вишиванки єднає українців У культурі практично будь - якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традиці...