четвер, 10 липня 2025 р.

 Ігри + діти = веселе літо в бібліотеці

Літо - це чудова пора для дітей, коли вони можуть насолоджуватися свободою та відпочинком від шкільних буднів. Це час, коли діти можуть забути про навчання та насолодитися своїми улюбленими розвагами.  Літні канікули – це прекрасна пора для змістовного відпочинку, веселих розваг та читання улюблених книжок. У книг, як відомо, канікул немає. Бібліоліто триває! Знаєте, що потрібно для гарного літнього відпочинку? Ми знаємо точно - це чудовий настрій, бажання пізнавати нове, яскраві пригоди і обов’язково – цікава книжка!

До Войнихівської сільської бібліотеки постійно приходять діти, які хочуть дізнатися про новенькі книжечки, поспілкуватися, помалювати, пограти в настільні ігри і просто відпочити від гаджетів.










Немає коментарів:

Дописати коментар

🌿 ЖИТТЯ В СТИЛІ ЕКО: ЯК НАШІ ЧИТАЧІ СТАЛИ ЕКО-ГЕРОЯМИ! Хто сказав, що дозвілля в бібліотеці — це лише тихе читання книг? Сьогодні у наші...