неділя, 20 листопада 2022 р.

 
Вільні творять майбутнє

Щороку 21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Визначну дату встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

День Гідності та Свободи досить міцно укоренився у нашу традицію. Бо це  була не ініціатива згори. Цей день виник на запит суспільства. І саме в цей день люди вважають за  обов'язок і честь вшанувати пам'ять учасників Майдану, загиблих на Майдані Героїв Небесної Сотні. 

Сьогодні триває героїчна боротьба українського народу проти російських загарбників повномасштабній війні. Це - історичний період героїчної оборони, завзятого відвоювання окупованих територій, запеклої битви за національну гідність, свободу і правду, за мову та свою ідентичність, за право жити на своїй землі.

Наші воїни показують міць, уміння відстоювати свої землі та незалежність, а народ України _ демонструє світу справжню витримку!

Маленькі відвідувачі Войнихівської сільської бібліотеки люблять свою Україну. Вони з неперпінням чекають Перемоги. Свої малюнки вони присвячують вільній. незалежній Україні.
Немає коментарів:

Дописати коментар

  День вишиванки єднає українців У культурі практично будь - якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традиці...