субота, 26 листопада 2022 р.

 
Голодомор: не маємо права на   забутя

 Голод...Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 - 1933 роки. Український народ у смутку і  скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам'ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки  в історії України.

Народ України пам'ятає сторінки свого життя, але з часом відійдуть у небуття свідки тих трагічних подій Великого Голодомору. А тому варто робити все,щоб їх нащадки,  особливо молодь, знали про ті лихоліття, свято берегли їх у своїй пам'яті в ім'я того, щоб таке страшне минуле ніколи не повторилося.

Тому до цієї дати у Войнихівській сільській бібліотеці  відбулася година пам'яті . На заході були присутні дорослі, юнацтво і діти. Жителі нашого села Мотрона Барабаш, Григорій Сердюк і Микола Назаренко розповідали про спогади своїх рідних про ті страшні події і читали свої вірші про Голодомор.

Організатори заходу Олена Піщаленко і Алла Якименко  подякували всім , хто прийшов на вшанування жертв Голодомору.Немає коментарів:

Дописати коментар

  День вишиванки єднає українців У культурі практично будь - якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традиці...